X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

مشاوره

انتشار مطالب وبلاگ تنها با درج آدرس آن بعنوان منبع مجاز می باشد. خواهسمند است بدون ذکر منبع در جای دیگری استفاده نگردد

http://s5.picofile.com/file/8128830126/121.jpg


با سلام خدمت دوستان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات

«ما معتقدیم همکاران ما در آموزش و پرورش به دلیل قرار گرفتن در متن آموزش و پرورش و شناخت دانش آموزان گرامی، میتوانند بهترین راهنمای انتخاب برای آنان باشند»، لذا

   آموز ش و پرورش شهرستان جلفا برای انتخاب رشته دانشگاهی کنکور سراسری 93 در نظر دارد خدمات راهنمایی و مشاوره و انتخاب رشته را با و بدون استفاده از نرم افزار( با لحاظ اصول روانشناختی و تحصیلی) در پایگاههای انتخاب رشته این اداره با حضور مشاوران مجرب خود و متخصصین این امر ارائه دهد. لذا از تمامی دانش آموزان پیشدانشگاهی و نیز پشت کنکوریهای عزیز با هزینه مناسب تعیین شده توسط اعضا محترم ستاد کنکور اداره آموزش و پرورش شهرستان جلفا، جهت انتخاب رشته استقبال به عمل آمده و انشاء الله سیستمی نیز در اختیار دانش آموزان قرار داده خواهد شد تا خود بصورت رایگان نسبت به ثبت رشته-محلهای انتخابی خویش در این پایگاهها اقدام کنند.

     ضمنا با همکاری اعضاء ستاد در نظر است همایشی قبل از آغاز اتنخاب رشته جهت آشنایی دانش آموزان و اولیاء محترم با فعالیتهای مربوطه و ریز و درشت کنکور و انتخاب رشته در سطح شهرستان برگزار گردد. از تماما عزیزان خواهشمند است که اطلاع رسانی مناسب را به اولیاء و دانش آموزان عزیز انجام داده و در ثواب این کار شریک گردند.

پایگاههای انتخاب رشته:

دبیرستان فردوسی (حوزه برادران)

دبیرستان نمونه دولتی تلاش(حوزه خواهران)

 انشاء الله زمان و مکان دقیق همایش و بقیه اقدامات مورد نظر در خصوص انتخاب رشته به اطلاع عزیزان خواهد رسید


نوشته شده در شنبه 14 تیر‌ماه سال 1393ساعت 01:38 ب.ظ توسط علی اکبر کریمی نظرات (1)


Design By : Pichak